bojler KOSPEL 140 litrów dwupłaszczowy

bojler KOSPEL 140 litrów dwupłaszczowy

Marka:KOSPEL
Model:WP 140
Dostępność:Na stanie
Cena: 813.75 PLN
Ilość:     - LUB -   Lista życzeń Porównaj

Zastosowanie
Poziome wymienniki c.w.u.dwupłaszczowe model WP oferowane są o pojemnościach 100, 120 i 140, litrów. Przeznaczone są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.
Występują również w wersji WPZ, umożliwiającej dodatkowo podłączenie do zewnętrznego wymniennika ciepła np. wężownicy w  trzonie kuchennym (podkowy).
Najważniejsze zalety
 
Certyfikat jakości - 6 lat gwarancji
 
Najwyższa jakość ochrony antykorozyjnej oraz wdrożony wieloetapowy system kontroli jakości pozwoliły na udzielenie najdłuższej na rynku gwarancji. Wymienniki objęte 6-letnią gwarancją, posiadają Certyfikat Jakości z kartą gwarancyjną załączoną do opakowania
Nowa technologia
Pofalowane ścianki zbiornika powiększyły powierzchnię wymiany ciepła o 500 cm2. Nominalne ciśnienie wody w płaszczu wzrosło do 0,3MPa.
Najnowocześniejsza technologia emaliowania
Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników. Stalowy zbiornik jest równomiernie pokryty na całej powierzchni warstwą emali o optymalnie dobranej grubości. Taka technologia w przeciwieństwie do tradycyjnego emaliowania mokrego znacząco poprawia jakość nanoszonej powłoki, a co za tym idzie trwałość zabezpieczanego w ten sposób urządzenia.
Opisywany system dzięki procesom przesiewu i odzysku zapewnia minimalne zużycie materiałów zarówno w fazie czyszczenia zbiornika jak i na etapie nanoszenia emalii. Taki proces jest zgodny z najnowszymi standardami w zakresie ekologii.
Wyjątkowa izolacja
Izolacja termiczna wykonana jest z czarnej, utwardzonej pianki polistyrenowej, która została opracowana specjalnie do zastosowań w ciepłownictwie. Dzięki zwiększonej twardości i gęstości jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Posiada doskonałe parametry izolacyjne.
Wskaźnik temperatury
Zastosowanie wskaźnika temperatury umożliwia odczyt i kontrolę temperatury wody w wymienniku.
Rozpraszacz wody
Rozpraszacz ogranicza zjawisko mieszania się zimnej wody z gorącą. Dzięki temu uzyskuje się najbardziej optymalny rozkład temperatury wody w wymienniku.
Możliwość zastosowania grzałki elektrycznej.
Grzałkai GRW-1,4kW oraz GRW-2,0kW mogą być stosowane do wszystkich pojemności wymienników z serii WP i WPZ.

Dane techniczne

 Model

 

WP 100
WPZ 100

WP 120
WPZ 120

WP 140
WPZ 140

 Pojemność magazynowa**

l

109

130

140

 

 Ciśnienie znamionowe

MPa

zbiornik 0,6 / płaszcz 0,3

 Powierzchnia wymiany ciepła

m2

0,75

0,95

1,05

 Moc wymiennika*

kW

20

27

29

 Długość wymiennika

mm

1080

1250

1320

Straty postojowe**

W

56

65

69

Klasa efektywności energetycznej**

 

C

Etykieta - WP
Etykieta - WPZ

C

Etykieta - WP
Etykieta - WPZ

C

Etykieta - WP
Etykieta - WPZ

Karta produktu

 

WP Termo Hit

WPZ Termo Hit

 

Napisz recenzjęUwaga: Nie używaj HTMLa!

Zła           Dobra