bojler KOSPEL 80 litrów z wężownicą

bojler KOSPEL 80 litrów z wężownicą

Marka:KOSPEL
Model:WW 80
Dostępność:Na stanie
Cena: 536.25 PLN
Ilość:     - LUB -   Lista życzeń Porównaj

Zastosowanie

Poziome wymienniki c.w.u. model WW, z podwójną wężownicą oraz model WB, z podwójną wężownicą i możliwością podłączenia do zewnętrznego wymiennika ciepła np. trzonu kuchennego (podkowy), oferowane są o pojemnościach 80, 100, 120 i 140, litrów. Przeznaczone są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

Najważniejsze zalety

Certyfikat jakości - 6 lat gwarancji

Najwyższa jakość ochrony antykorozyjnej oraz wdrożony wieloetapowy system kontroli jakości pozwoliły na udzielenie najdłuższej na rynku gwarancji. Wymienniki objęte 6-letnią gwarancją, posiadają Certyfikat Jakości z kartą gwarancyjną załączoną do opakowania.

Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników. Stalowy zbiornik jest równomiernie pokryty na całej powierzchni warstwą emali o optymalnie dobranej grubości. Taka technologia w przeciwieństwie do tradycyjnego emaliowania mokrego znacząco poprawia jakość nanoszonej powłoki, a co za tym idzie trwałość zabezpieczanego w ten sposób urządzenia.

Opisywany system dzięki procesom przesiewu i odzysku zapewnia minimalne zużycie materiałów zarówno w fazie czyszczenia zbiornika jak i na etapie nanoszenia emalii. Taki proces jest zgodny z najnowszymi standardami w zakresie ekologii.

Izolacja termiczna wykonana jest z czarnej, utwardzonej pianki polistyrenowej, która została opracowana specjalnie do zastosowań w ciepłownictwie. Dzięki zwiększonej twardości i gęstości jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Posiada doskonałe parametry izolacyjne.

Wskaźnik temperatury

Zastosowanie wskaźnika temperatury umożliwia odczyt i kontrolę temperatury wody w wymienniku.

Rozpraszacz wody

Rozpraszacz ogranicza zjawisko mieszania się zimnej wody z gorącą. Dzięki temu uzyskuje się najbardziej optymalny rozkład temperatury wody w wymienniku.

Możliwość zastosowania grzałki elektrycznej.

Grzałkai GRW-1,4kW oraz GRW-2,0kW mogą być stosowane do wszystkich pojemności wymienników z serii WW i WB.

WW_kopiaModel WW Termo Hit

Dane techniczne

Model

 

WW-80

WB-80

WW-100

WB-100

WW-120

WB-120

WW-140

WB-140

Pojemność magazynowa**

l

84

107

127

138

Ciśnienie znamionowe

MPa

zbiornik 0,6 / wężownica 0,6

Powierzchnia wymiany ciepła

m2

0,3

0,4

Moc wymiennika*

kW

10

12

Długość wymiennika

mm

920

1125

1295

1365

Straty postojowe**

 

56

64

66

73

Klasa efektywności energetycznej**

 

C

Etykieta - WW

Etykieta - WB

C

Etykieta - WW

Etykieta - WB

C

Etykieta - WW

Etykieta - WB

C

Etykieta - WW

Etykieta - WB

Karta produktu

 

WW Termo Hit

WB Termo Hit

* Przy parametrach: 80/15/45oC (temperatura wody grzewczej / temperatura wody zasilającej / temperatura wody użytkowej), przepływ wody grzewczej przez wymiennik 3,0m3/h.

Napisz recenzjęUwaga: Nie używaj HTMLa!

Zła           Dobra